Триває прийом робіт для участі в III Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія»

теґи: 2015, Корнійчуковська премія, дитяча література, конкурс, кращий твір для дітей

«На те ми, казкарі, і потрібні. Ми склеюємо розбите. Даруємо надію. Знову. Знову. І знову», – ці слова Уолта Діснея звучать як заклик до дії, особливо зараз, в часи змін, в смутні часи.

Хороші книги задають дітям правильні орієнтири, допомагають розрізняти добро і зло, пробуджують розум, вселяють надію. І що, як не казка, дозволяє сучасному хлопчику чи дівчинці, пізнаючи величезний світ, залишатися насамперед дитиною?

 

III Міжнародний конкурс «Корнійчуковська премія» запрошує до участі авторів художніх творів для дітей.

Роботи російською або українською мовами, яки не видавалися раніше, приймаються з 1 листопада 2014 року по 1 травня 2015 року.

Результати будуть оголошені 7 серпня 2015 на урочистій церемонії нагородження переможців в рамках виставки-ярмарку «Зеленая волна».

 

Конкурсна робота може бути представлена в наступних номінаціях:

•         Проза для дітей молодшого віку (не менше 40 тисяч, але не більше 160 тисяч знаків);

•         Проза для дітей старшого віку та юнацтва (не менше 60 тисяч, але не більше 240 тисяч знаків);

•         Поезія для дітей (не більше 1000 рядків);

•         Сценарій дитячого фільму і Драматургія для дітей та юнацтва (не менше 1000 рядків, але не більше 2500 рядків).

За час свого існування конкурс «Корнійчуковська премія» в рамках книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна» об'єднав навколо себе більше 1000 дитячих авторів України, Росії, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Казахстану, Словаччини та США. Всього було розглянуто понад 4000 робіт.

За підсумками кожного конкурсу видається збірник творів переможців – унікальне подарункове видання, яке розповсюджується безкоштовно по дитячих бібліотеках міста та області.

Подробиці конкурсу – http://expodessa.com/books/events/179/

 

Організатор конкурсу – громадська організація «Агентство регіонального розвитку»